پیکسان مجموعه‌ای از هزاران عکس و فایل گرافیکی برای همه
درباره ما
پیکسان بزرگ‌ترین مرجع دانلود انواع عکس، فایل‌ گرافیکی، طرح‌های لایه باز فتوشاپ، آیکون و... در ایران است. با توسعه کسب‌و‌کارهای آنلاین و نیاز روزافزون به تخصص‌های طراحی، برنامه‌نویسی، تبلیغات، گرافیست و... مشکل دسترسی به محتوای بصری در کشور کاملا احساس می‌شد. پیکسان با هدف رفع این نیاز و با ایده دسترسی آسان به منابع باکیفیت گرافیکی خلق شد.
پیکسان
پیکسان
پیکسان
پیکسان
تیم ما
در تیم پیکسان جمعی از جوانان تحصیل کرده و کارآزموده در زمینه برنامه‌نویسی و توسعه وب سایت‌، بازاریابی، تحقیق و توسعه، و ارتباط با مشتریان برای ارائه سرویسی متفاوت و استاندارد با یکدیگر همکاری می‌کنند. ما اعتقاد داریم که نیروی انسانی ارزشمندترین دارایی یک سازمان است. تلاش برای پیشرفت روزافزون و رشد فردی در کنار رشد سازمانی از اهداف همیشگی تیم پیکسان است.
پیکسان
امکانات پیکسان برای شما
در پیکسان منبع قدرتمند و متنوعی از انواع فایل بصری در اختیار شماست. با بهره‌گیری از ابزار سرچ فارسی و انگلیسی سایت، می‌توانید به آسانی فایل مناسب خودتان را پیدا کنید. سایت پیکسان برای ارائه بهترین‌ها به شما طراحی شده است. به همین دلیل کنترل کیفیت فایل‌ها اهمیت ویژه‌ای در تیم ما دارد. تمام فایل‌ها و عکس‌ها قبل از آپلود روی سایت، توسط کارشناسان پیکسان به لحاظ فنی و محتوایی بررسی می‌شوند تا فقط باکیفیت‌ترین منابع در اختیار شما قرار بگیرند.
پیکسان بستری است که در آن خالقان آثار، مخاطبشان را پیدا می‌کنند. کاربران فایل موردنظرشان را تهیه می‌کنند و جایی که در آن هر کس می‌تواند یک منبع خلاقیت باشد.
مخاطبان پیکسان چه کسانی هستند؟
تمام عکاسان، گرافیست‌ها، طراحان، برنامه‌نویس‌ها، کارشناسان محتوا و شبکه اجتماعی، توسعه‌دهنده‌های نرم افزار، آژانس‌های تبلیغاتی و تمام کسانی که به دنبال تهیه محتوای بصری می‌باشد مخاطب پیکسان هستند. در هر موقعیت شغلی که هستید می‌توانید با جستجو در میان یکصد هزار فایل متنوع، نیاز خودتان را پیدا کنید و یک پروژه شگفت‌انگیز خلق کنید.
پیکسان خانواده‌ای برای هنرمندان
اگر عکاس، گرافیست و خالق هر نوع محتوای بصری هستید، پیکسان می‌تواند بستری برای رشد شما باشد. شما می‌توانید از طریق ارتباط با کارشناسان ما آثار خود را برای ارائه در سایت قرار بدهید، مخاطبان خودتان را پیدا کنید و درآمدزایی داشته باشید.
ادامه مسیر در کنار شما
پیکسان به عنوان زیرمجموعه‌ای از مهرگام سروش آذین، و در کنار مجموعه‌های همکار عکس پرینت، عکس باکس و تابلو در تلاش است تا هر روز در مسیر ارائه خدمات بهتر به مخاطبان گام بردارد. در پیکسان روزانه تعداد زیادی فایل جدید به سایت اضافه می‌شوند که در قالب جدیدترین‌ها یا در مجموعه‌های موضوعی و مناسبتی دسته‌بندی می‌شوند. امید داریم مجموعه پیکسان با همراهی شما، به نقطه آغازی برای خلاقیت و پیشرفت‌ تمام مخاطبان ایرانی تبدیل شود.
رایگان
ویژه
دسته‌بندی‌ها
فتوشاپ
وکتور
آیکون
عکس
مرتب‌سازی
محبوب‌ترین
جدید‌ترین
نوع تصویر
افقی
عمودی
مربع
عریض
به زودی فیلتر رنگ اضافه خواهد شد. پیکسان
همه رنگ‌ها